MAG-SERWIS  ul. Helleny 4  , 62-860 Opatówek  tel/fax: +48 62 761 91 40  tel. kom. +48 603 80 20 20 ; +48 663 850 885

 
 
    Menu

    Lokalizacja


[powiększ]Zobacz także :
sprzedaż wózków widłowych
częœci zamienne do wózków widłowych
serwis wózków widłowych
wózki widłowe linde
łańcuchy do wózków widłowych

 

Osprzęt do wózków widłowych: łańcuchy, opony, chwytaki


W ofercie posiadamy nowe i używane wózki widłowe oraz części zamienne do wózków widłowych, między innymi opony i łańcuchy oraz specjalistyczny osprzęt, taki jak chwytaki, pozycjonery i przesuwy boczne. Poniżej prezentujemy nasz asortyment osprzętów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!


PRZESUWY BOCZNE

MAG-SERWIS - Solidny osprzęt do wózków widłowych Zadaniem mechanizmów przesuwu bocznego jest przemieszczanie ładunku na boki. Wpływa to na prawidłowe pozycjonowanie ładunku, gdyż likwidując wysiłek ograniczają w ten sposób zużycie i obciążenie wózka. Ten rodzaj części do wózków widłowych występuje w wersji zawieszanej lub zintegrowanej o szerokościach pozwalających na ich użycie we wszystkich rodzajach wózków.

POZYCJONER WIDEŁ (SERIA F)

Osprzęt do wózków widłowych jakim jest pozycjoner wideł dysponuje niezależnym mechanizmem przesuwu bocznego i pozycjonowania wideł. Wykorzystanie oryginalnej wersji wideł wózka podnośnikowego pozwala ograniczyć koszty. Solidność konstrukcji i mała grubość gwarantują maksymalny udźwig efektywny wózka z osprzętem.

ZINTEGROWANY POZYCJONER WIDEŁ

Te części zamienne do wózków widłowych są wbudowane w maszt wózka w sposób scalony. Osiąga się przez to bardzo dobrą widoczność oraz udźwig efektywny. Osprzęty te występują z niezależną bądź zintegrowaną wersją mechanizmu bocznego przesuwu oraz w różnej szerokości i udźwigu (do 16 tys. kg).

POZYCJONER WIDEŁ

MAG-SERWIS - Wytrzymałe łańcuchy do wózków widłowych Pozycjoner wideł serii D i E charakteryzuje się większym od szerokości wózka widłowego zakresem pozycjonowania. Przy pomocy hydraulicznej regulacji rozstawu wideł dopasowuje się do wielkości ładunku, przez co usprawnia czas i bezpieczeństwo przeładunku. Przeznaczeniem pozycjonera jest przewożenie ładunku. Nie należy go wykorzystywać do chwytania ciężaru.

CHWYTAKI OBROTOWE DO ROL PAPIERU SERII F I G

Ramiona obrotowe i wąskie profile chwytaków usprawniają szybkość prac przeładunkowych, a także ograniczają ewentualne usterki przewożonych rol. Ich cechą jest solidność oraz doskonała widoczność. Występują także w wersji z dzielonym długim ramieniem oraz możliwością udźwigu do 8,5 tys. kg.
CHWYTAKI POCHYLNE DO ROL
MAG-SERWIS - Solidne częœci zamienne do wózków widłowych Ten rodzaj chwytaków z możliwością nachylenia 90 stopni do przodu wykorzystuje się do załadunków i rozładunków. Umożliwia to pobranie pionowe roli, pochylenie jej oraz boczny załadunek. W ofercie posiadamy także chwytaki z dodatkowym obrotem - 360 stopni.

CHWYTAKI OBROTOWE DO ROL O RAMIONACH RÓWNOLEGŁYCH

Ta wersja chwytaków wykorzystywana jest do przeładunku w bardzo ciasnych strefach (np. ładowanie statków, wagonów kolejowych, kontenerów). Obrót jest tu nieograniczony. Umożliwia to pobranie rol, bez względu na ich położenie. Równoległy ruch ramion gwarantuje stałą ich grubość wobec wszelkich średnic rol.
CHWYTAKI DO ROL WIEŻOWE
Chwytaki wieżowe są wykorzystywane przy przeładunkach masowych w miejscach, gdzie liczy się sprawność i szybkość. Występują w wersji pojedynczej bądź podwójnej, umożliwiając w ten sposób jednorazowy przewóz nawet sześciu rol o masie 12 ton. Ten rodzaj chwytaków nie posiada opcji obrotu.

CHWYTAKI Z RAMIONAMI TRZPIENIOWYMI

MAG-SERWIS - Tanie opony do wózków widłowych Ten rodzaj chwytaków jest najprostszym sposobem przeładunku rol w orientacji poziomej. Hydrauliczne pozycjonowane ramiona pozwalają na przeładunek różnych wielkości rol papieru.
CHWYTAKI DO BEL
Umożliwiają przeładunek bezpaletowych bel m.in. wełny, bawełny, makulatury. Ich konstrukcja wąskich ramion z poziomymi żebrami umożliwia gęste składowanie i wyrywanie w trakcie pobierania różnego rodzaju bel.
CHWYTAKI DO BLOKÓW PIANKI
Osprzęt ten przeznaczony jest do przeładunku lekkich, ale dużych i nieporęcznych bloków pianki. Chwytaki posiadają lekkie ramiona rurowe oraz cylindry hydrauliczne o małych średnicach, gwarantujących właściwą siłę ścisku.
MAG-SERWIS - Wytrzymałe łańcuchy do wózków widłowych CHWYTAKI PORTOWE
Są to części do wózków widłowych przeznaczone do ciężkiej, wielozmianowej pracy w portach i innych przeładunkach masowych. Używane są do transportu palet oraz jako chwytaki do różnorodnych ładunków. Główne zespoły chwytaka są dodatkowo zabezpieczone w celu maksymalnego ograniczenia ewentualnych przestojów.
CHWYTAKI DO BLOKÓW BETONU
Służą one do przeładunku bloków betonowych stosowanych w budownictwie, pakietów cegieł itp. Ramiona wyposażone są w odporne na zużycie elementy wykonane z twardej gumy syntetycznej. Zapewnia ona prawidłową siłę ścisku wzdłuż całego ramienia chwytaka.
CHWYTAKI Z OBROTOWYMI WIDŁAMI "TURNAFORK"
Turnafork to uniwersalny osprzęt do wózków widłowych, mający zastosowanie w przewożeniu ładunków na paletach oraz samych palet. Operator wózka może obracać widły manualnie bądź hydraulicznie z położenia „pozycjoner” do położenia „chwytak” i odwrotnie. Osprzęt dostępny jest także w wersji obrotowej 360o.
MAG-SERWIS - Tanie częœci zamienne do wózków widłowych TURNLOAD TM
Osprzęt ten służy do przekładania ładunków z drogiej palety technologicznej na tanią paletę transportową. Jest to chwytak obrotowy 360o wyposażony w parę wideł po każdej ze stron o rozstawie dostosowanym do wielkości przewożonych palet.

CHWYTAKI DO BECZEK

Wózki widłowe wyposażone w te części zamienne są w stanie przeładować od 1 do 4 beczek 200-litrowych. Chwytaki do beczek służą przede wszystkim do zastosowania w przemyśle chemicznym i petrochemicznym. Chwytak można dodatkowo wyposażyć w specjalne ramiona do przeładunku beczek niestandardowych. Osprzęt dostępny jest także w wersji obrotowej 360o.
CHWYTAKI POCHYLNE DO BECZEK
Ten osprzęt do wózków widłowych przeznaczony jest do wykonywania niebezpiecznych operacji opróżnienia beczek lub kontenerów z płynów bądź granulatu. Poduszki chwytaka obracają się do przodu o 120 lub 180 stopni z położenia pionowego w kierunku położenia poziomego.
MAG-SERWIS - Solidne wózki widłowe częœci zamienne CHWYTAKI BEZ RAMION
Chwytaki te są przede wszystkim przeznaczone dla użytkowników posiadających własne części zamienne do wózków widłowych i chcących zastosować ramiona własnej konstrukcji. Ramiona te mogą być spawane bądź mocowane śrubami do podstaw ramion dostarczonych z chwytakami.

MAG-SERWIS - profesjonalny serwis wózków linde
MAG-SERWIS - zadbane opony do wózków widłowych
MAG-SERWIS - tanie łańcuchy do wózków widłowych

 
 

MAG-SERWIS wózki widłowe nowe i używane   Projektowanie stron internetowych intermikro.com & myvisions.pl &