MAG-SERWIS  ul. Helleny 4  , 62-860 Opatówek  tel/fax: +48 62 761 91 40  tel. kom. +48 603 80 20 20 ; +48 663 850 885

 
 
    Menu

    Lokalizacja


[powiększ]Zobacz także :
sprzedaż wózków widłowych
częœci zamienne do wózków widłowych
serwis wózków widłowych
wózki widłowe linde
łańcuchy do wózków widłowych

serwis wózków
 serwis wózków

Serwis wózków widłowych LINDE, HYUNDAI i Hangcha

 

serwis wózkówProponujemy Państwu profesjonalny i kompleksowy serwis wózków widłowych. Dzięki wysokim kompetencjom i długoletniemu doświadczeniu naszych specjalistów, jesteśmy w stanie zapewnić Państwa, że naprawa wózków widłowych będzie wykonana z należytą starannością o najmniejszy szczegół. W MAG-SERWIS naprawiamy między innymi wózki widłowe firmy LINDE, HYUNDAI i HANGCHA.

Jak wygląda procedura serwisowania wózków widłowych? Wystarczy zgłosić awarię do MAG-SERWIS i umówić się z naszym specjalistą na zdiagnozowanie usterki. W tym celu wykorzystujemy odpowiednie narzędzia, które pozwalają oszacować wielkość i rodzaj uszkodzenia pojazdów. Serwis wózków widłowych LINDE, HYUNDAI i HANGCHA lub innych marek może odbyć się bezpośrednio u klienta - jeśli uszkodzenia nie są duże, lub w siedzibie naszej firmy - w sytuacji, gdy naprawa będzie bardziej skomplikowana. Posiadamy warsztat odpowiednio przygotowany do serwisowania tego typu urządzeń. Serwis wózków widłowych to, poza naprawą, również okresowe przeglądy techniczne m.in. sprawdzanie stanu ogumienia, łańcuchów, przewodów hydraulicznych, luzów na rolkach oraz tego, czy opadanie wideł przebiega w prawidłowy sposób. Ponadto usługi serwisowe świadczone przez naszą firmę obejmują dostawę i montaż części zamiennych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo rzetelny i solidny serwis wózków widłowych LINDE, HYUNDAI i Hangcha. Warto wiedzieć, że ich naprawa powinna być przeprowadzana przez osoby posiadające stosowne uprawnienia operatora i konserwatora wózka widłowego. A takich specjalistów znajdziecie Państwo właśnie w MAG-SERWIS.
 

serwis wózków

MAG-SERWIS - profesjonalny serwis wózków linde
MAG-SERWIS - zadbane opony do wózków widłowych
MAG-SERWIS - tanie łańcuchy do wózków widłowych

 
 

MAG-SERWIS wózki widłowe nowe i używane   Projektowanie stron internetowych intermikro.com & myvisions.pl &